Pihtla lapsed osalesid 100 järve jooksus

Eesti 100. sünnipäeva tähistamise raames lõid Kaali ja Pihtla lapsed kaasa 100 järve jooksus.

Kaali lapsed kutsusid sel puhul Pihtla lapsed endale külla, et koos ümber maailmakuulsa Kaali järve joosta.

28. septembri hommikul pakitigi kõik Pihtla lasteaialapsed bussidesse ja sõideti Kaali. Kõigepealt anti start mõlema lasteaia noorema rühma esindajatele. Kuna nende jalad on veel tillukesed, siis võisid nad oma tiiru ümber järve teha käies. Selleks puhuks oli Kaali lasteaial olemas koguni vahva jalutamisuss, mille aasadest kõvasti kinni hoides polnud pisikestel ka kukkumise ja järve järskudest kallastest allaveeremise ohtu.

Siis oli suuremate laste kord. Nemad muidugi jooksid. Pärast ootas kõiki sportlasi Kaali kooli koka valmistatud maitsev smuuti. Seejärel suundusid mõlema lasteaia vanemate rühmade lapsed kooli võimlasse edasi sportima, nooremad said aga Kaali lasteaia rühmaruumides koos mängida.

Toredat sündmust jääb igale lapsele meenutama jooksu eest saadud kuldmedal, kleeps ja igale rühmale antud kaunis diplom.

Kaili Kaasik,
Puhhide rühma õpetaja

7 thoughts on “Pihtla lapsed osalesid 100 järve jooksus

1. Ирригаторы полости рта says:

Ирригатор (также известен как оральный ирригатор, ирригатор полости рта или дентальная водяная нить) – это устройство, используемое для очистки полости рта. Оно представляет собой насадку с форсункой, которая использует воду или жидкость для очистки полости рта. Ирригаторы применяются для удаления зубного камня, бактерий и насадок из полости рта, а также для смягчения любых застывших остатков пищи и органических отходов. Ирригаторы применяются для профилактики и лечения различных патологий полости рта. Наиболее распространенные ирригаторы используются для удаления зубного камня, лечения десны, профилактики и лечения воспалений десен, а также для лечения пародонтита. Кроме того, ирригаторы используются для анестезии полости рта, а также для применения антибактериальных препаратов.. Click Here:👉 https://www.irrigator.ru/irrigatory-cat.html