Kontakt

Aadress: Püha küla, Saare maakond, 94117

Puhh ja sõbrad  rühma  mobiiltelefon: 53625536

Poku rühma  mobiiltelefon: 53938820

Kooli lauatelefon:  45 95 618

Direktor Riina Saar

E-post: riina.saar@saare.edu.ee

 Kooli mobiiltelefon: 53843680

Muusikaõpetaja Piret Aavik    piret.aavik@saare.edu.ee

Klassiõpetaja Eva Jantra   eva.jantrasaare.edu.ee

Klassiõpetaja Tiia Evestus  tiia.evestus@saare.edu.ee

“Puhh ja sõbrad” rühmaõpetaja  Kaili Kaasik   kaili.kaasik@saare.edu.ee

“Puhh ja sõbrad” rühmaõpetaja Terje Loorits    terje.loorits@saare.edu.ee

“Puhh ja sõbrad” rühmaõpetaja abi Ingel Kuusküll   ingel.kuuskull@saare.edu.ee

“Poku” rühmaõpetaja  Mai Pääsk  mai.paask@saare.edu.ee

“Poku” rühmaõpetaja  Kristel Pikkas   kristel.pikkas@saare.edu.ee

“Poku” rühmaõpetaja abi  Gerda Õisnurm  gerda.oisnurm@saare.edu.ee

Kokk  Ingrid Maripuu  ingrid.maripuu@saare.edu.ee

Kokk Rita Tuuling  rita.tuuling@saare.edu.ee

Abistav personal:

Õie Eamets    oie.eamets@saare.edu.ee
Marika Paet  marika.paet@saare.edu.ee

Arvet Õisnurm   arvet.oisnurm@saare.edu.ee

 

Infolistid

Kui soovid oma grupile kirja saata, siis saada see allpool olevale aadressile =>

Puhhide rühm     pihtla-puhhid-2021(ät)googlegroups.com

Pokude rühm      pihtla-pokud-2021(ät)googlegroups.com

Kooli klassid 1-4     pihtla-kooli-klassid(ät)googlegroups.com

Robootika ring      pihtlarobootikud(ät)googlegroups.com

* Listi saavad kirju saata ainult need meiliaadrssid, kes on listi lisatud.