Kontakt

Aadress: Püha küla, Saare maakond, 94117

Soobiku Siilikeste   rühma  mobiiltelefon: 53625536

Soobiku Semude rühma  mobiiltelefon: 53938820

Kooli lauatelefon:  45 95 618

Direktor Riina Saar

E-post: riina.saar@saare.edu.ee

 Kooli mobiiltelefon: 53843680

Muusikaõpetaja Piret Aavik    piret.aavik@saare.edu.ee

Klassiõpetaja Eva Jantra   eva.jantra@saare.edu.ee

Klassiõpetaja Tiia Evestus  tiia.evestus@saare.edu.ee

Siilikeste rühmaõpetaja  Kaili Kaasik   kaili.kaasik@saare.edu.ee

Siilikeste rühmaõpetaja Terje Loorits    terje.loorits@saare.edu.ee

Siilikeste rühmaõpetaja abi  Mari-_Liina Rannast   mari-liina.rannast@saare.edu.ee

Semude rühmaõpetaja  Mai Pääsk  mai.paask@saare.edu.ee

Semude  rühmaõpetaja  Kristel Pikkas   kristel.pikkas@saare.edu.ee

Semude rühmaõpetaja abi  Gerda Õisnurm  gerda.oisnurm@saare.edu.ee

Kokk  ( Ingrid Maripuu  ingrid.maripuu@saare.edu.ee) asendab Triin Leppmets 

Kokk Rita Tuuling  rita.tuuling@saare.edu.ee

Abistav personal:

Õie Eamets    oie.eamets@saare.edu.ee
Marika Paet  marika.paet@saare.edu.ee

Arvet Õisnurm   arvet.oisnurm@saare.edu.ee

 

Infolistid

Kui soovid oma grupile kirja saata, siis saada see allpool olevale aadressile =>

Siilikeste rühm     pihtla-puhhid2022(ät)googlegroups.com

Semude rühm      pihtla-pokud-2022(ät)googlegroups.com

Kooli klassid 1-4     pihtla-kooli-klassid(ät)googlegroups.com

Robootika ring      pihtlarobootikud(ät)googlegroups.com

* Listi saavad kirju saata ainult need meiliaadressid, kes on listi lisatud.